Άλλη μια ευκαιρία να βρεθούν όλοι μαζί, να χαλαρώσουν και να διασκεδάσουν ήταν για τους κατοίκους της Διώνης η γιορτή, που ετοίμασαν για τα Κούλουμα οι σύλλογοι της περιοχής, στο χώρο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Διώνης. Εκεί βρέθηκε και ο επικεφαλής μας, Ανδρέας Βασιλόπουλος μαζί με τη σύζυγό του και φίλους της ομάδας μας και απόλαυσαν μια ξεχωριστή εκδήλωση που τα είχε όλα: χαρούμενα πρόσωπα, νηστίσιμους μεζέδες και κρασί. Εμείς να ευχηθούμε Καλή Σαρακοστή!
![](https://dynamianaptyxis.gr/wp-content/uploads/2019/03/koulouma_dioni_3-scaled.jpg)
![](https://dynamianaptyxis.gr/wp-content/uploads/2019/03/koulouma_dioni_2-scaled.jpg)